ZHP24 - 1.04 -świetna data na rozpoczęcie kampanii przedzjazdowej
Od RedakcjiW ślad za oficjalnym artykułem z 1 kwietnia 2009 r. na zhp24 o szykowanych ekipach na zjazd - zgodnych w dużej mierze z pozaprimaaprilisową rzeczywistością / pogratulować trafnych wyborów, szczególnie w kierunku Przyrodniego Brata/, to co do ekipy Czesława harcmistrza Przybytka, zhp 24 myli się w 100%.
Oświadczam : druh Czesław kandyduje na sekretarza wykonawczego WOSM, d/s likwidacji Biura/skautokracji w Genewie, mając poparcie Pana Prezydenta. Druh Pietraszczyk zaś zamierza opuścić nasz związek na pewien czas. Jest czarnym koniem konsultacji w sprawie Sekretarza Generalnego NATO. Natomiast druh Janusz Sikorski otrzymał propozycję reformy struktury skautingu w jednym z krajów Unii. Będzie tam z pewnością likwidował Chorągwie.
Do nie sprawdzonych natomiast plotek zaliczamy kandydowanie na Naczelnika ZHP "Tego, Który Jeszcze o Tym Nie Wie, a Nazwiska Jego Się Nie Wymienia".
p.o. Rzecznik Pimaaprilisowy KPW

Na zdjęciu : Jedna z ekip - cieni, kandydatów do GK ZHP na ćwiczeniach przedzjazdowych / źródło - zhp 24/Social Sharing: Facebook Google Tweet This

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.