Podsumowanie Zlotu Stulecia w Krakowie.
23 września w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie odbyło się spotkanie sumujące Jubileuszowy Zlot Stulecia Harcerstwa Kraków 2010. Przedsięwzięcie o takiej skali, w którym wzięło udział 8 tysiecy uczestników, wymagało ogromnego wkładu pracy od organizatorów, ale także silnego wsparcia przez różnorodnych partnerów.

O godz. 14.00 hm. Krzysztof Budziński, komendant Jubileuszowego Zlotu Stulecia Harcerstwa Kraków 2010 powitał gości i przedstawił krótką prezentacją multimedialną o zlocie. Następnie wręczył wszystkim partnerom zlotu pamiątkowe podziękowania, barwnie opisując rolę i sposób wsparcia, udzielonego przez tychże partnerów. (......)

I my tam nie byliśmy, w maleńkim poczęstunku nie uczestniczyliśmy, bo nas nie zaproszono, ani nawet nie powiadomiono emalią :)
Szkoda tylko, że konsekwentnie pominięto również Krakowski Klub Kolekcjonerów, którego wystawa obok tej w Pałacu Sztuki ( w części "dolnej") była z pewnością najciekawsza. A katalog jest poza konkurencją !Social Sharing: Facebook Google Tweet This

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.