Pomnik "harcerza krasnala".....
Wrocław stolicą dolnośląskich harcerzy!


21 maja stolica Dolnego Śląska została opanowana przez harcerzy!
O 10.00 pod Komendą Chorągwi Dolnośląskiej oficjalnie odsłonięto krasnala - harcerza, a następie świadkowie tego wydarzenia udali się na konferencję instruktorską "Harcerstwo wczoraj, dziś i jutro" - podczas której poznali genezę harcerstwa, obejrzeli film, dyskutowali na tematy związane z przyszłością naszej organizacji." (sic!)
Rok temu, w Krakowie pod Komendą Chorągwi uroczyście odsłonięto styropianowy pomnik Twórcy Harcerstwa.
2010 - styropian, 2011 - harcerz krasnal. Czy to jakaś nowa obrzędowość, którą trzeba dopisać do "Obrzędowego Pieca" , czy "harcerski znak czasu " ?

Social Sharing: Facebook Google Tweet This

1
sikor dnia maja 22 2011 21:33:20

Hmm może to taki "Kod Leonarda" ? Czyli w Krakowie harcerstwo jest duże ale ... styropianowe z lekka tylko pryśnięte farbą za to w dolnośląskiej... Są jak ze spiżu tylko mikre takie bo ... 20 cm.
Jak dla mnie to jakaś figurka jest a nie żaden pomnik. Nazwanie tego pomnikiem to znaczne nadużycie. Zresztą ta krakowska atrapa to też taki "pomnik" ale chyba obrzydliwości i głupoty.

2
Wilk Samotnik dnia maja 23 2011 13:11:29

Sikor, zwróć uwagę, GDZIE ten krasnal ma Krzyż.....na ladze! I tyle na temat "ochrony znaku handlowego"....

1
sikor dnia maja 23 2011 18:22:39

Dzięki temu może "kłaść lagę" na krzyżu... Ważny jest też chyba mundur, coś jak dobrze sprawdzony CK, w sam raz na Szwejka (oczywiście nie chodzi mi o tego z ZHR-u Wink )

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.