28.01.1903 ...

KamykZawsze pamiętamy...

 

28.01.1903 urodził się Aleksander KAMIŃSKI


https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Kamiński


Order Orła Białego dla Kamyka cd.

 

Otrzymaliśmy takie pismo z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Sprawa ma, jak widać, swój dalszy ciąg. Nie udało się z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości, ale jak widać, wciąż nie wszystko stracone. Redakcja cieszy się bardzo, że praca i wszystkie Wasze podpisy, drodzy Czytelnicy, nie poszły na marne. Dla naszego Druha Harcmistrza profesora Aleksandra Kamińskiego - warto!

 

Czuwajmy ...

 


Stanowisko w sprawie wartości

Własnie pojawiło się ciekawe stanowisko w sprawie wartości obowiązujących w harcerskim

wychowaniu w ZHP.  Zapraszamy do zapoznania się: Stanowisko


Podpisz bo warto!

Order Orła Białego dla profesora Aleksandra Kamińskiego! Podpisz petycję bo warto działać wspólnie w dobrym celu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania order orła białego


Numer Specjalny 3/2017

W końcu Jest!

Oddajemy w Wasze ręce nowy numer Harcerza Rzeczypospolitej. Numer, naszym zdaniem, niezwykle ważny z 2 co najmniej przyczyn. Pierwszą jest to że został on opracowany w reakcji na tragedię jaka rozegrała sie podczas tegorocznego obozu harcerskiego w okolicy Suszka. Zginęły tam 2 harcerki i Ich pamięci numer ten poświęcamy. Drugim powodem jest zawartośc numeru. Autorzy postanowili poważnie podejśc do sprawy i dzięki temu dostajecie, drodzy Czytelnicy, do ręki bank wiedzy potrzebnej każdemu organizatorowi obozu harcerskiego ale oczywiście nie tylko. Gorąco zapraszamy do pobierania i czytania. Warto. 

Naczelny HR

 

HR 3/2017 Specjalny


A może tak tratwą? ...

Jak co roku   spływa sobie rzeką ;) To przykład fajnego wędrowniczego działania. Warto naśladować no i jest również czym się zainspirować. Więcej tu: Linka


Zaproszenie na festiwal :)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej Limanowa 2017. Festiwal odbędzie się w dniu 13 sierpnia w amfiteatrze w parku miejskim w Limanowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 lipca pod adresem: Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34 – 600 Limanowa lub na maila: ofpt@ldk.limanowa.pl (decyduje data wpłynięcia na adres organizatora). Wraz z kartą zgłoszenia prosimy dołączyć dwa utwory w formacie mp3 lub audio oraz krótką historię zespołu/wykonawcy.


Zapewniamy fajną atmosferę, fachowe jury, profesjonalną obsługę techniczną, atrakcje i nagrody finansowe dla zwycięzców - PULA NAGRÓD TO 7000 zł!


Wszelkich informacji udzielamy my, czyli Dział Animacji Kultury i Kina Limanowskiego Domu Kultury (18 3371 603, ofpt@ldk.limanowa.pl).


Regulamin, karta zgłoszenia i logo festiwalu są do pobrania na stronie: www.ofpt.limanowa.pl.


Pozdrawiam Asia D.